Služby

Co nabízím

Náš domov je místem, kam se uchylujeme, kde odpočíváme, trávíme čas s rodinou nebo přáteli, prostě místo, kde bydlíme a kam se rádi vracíme. Chceme, aby toto prostředí na nás působilo tak, abychom v něm získali co největší pocit pohodlí a zároveň bezpečí, bylo praktické a zároveň vkusné.

Ať už se jedná o Váš domov nebo místo, kde pracujete, všude se chcete cítit příjemně. Potřebujete pomoci s novým interérem nebo změnit ten stávající? Neznáte zatím Váš styl, nevybrali jste si ještě z mnoha krásných dekorací a doplňků, necítíte tu správnou energii z věcí kolem Vás?

Nevadí, společně vybereme vše, co Vám bude nejvíce vyhovovat, z čeho budete mít radost, bude zároveň funkční a blízké právě Vám.

„Domov - vždycky to budu opakovat - není prostor, ale proces. Tady se schovávám před deštěm a zimou, tady žiju, tady trávím svůj volný čas, tady se rodí moje rodina, tady ji tvořím léty, trpělivostí a tolerancí a vůbec řadou kladných principů. Domov je bytost.“ - Miroslav Horníček

Jak bude vypadat naše společná práce?

1. krok

Společná schůzka

Během našeho nezávazného setkání mi sdělíte Vaše požadavky, přání a představy o navrhovaném prostoru. Budeme si povídat o tom, co od tohoto místa očekávate, k čemu bude sloužit, kdo v něm bude bydlet. Pokusíme se již na této schůzce společně vybrat styly a barevná řešení, která Vám budou nejvíce vyhovovat. Zaměříme se na celek, funkčnost a koncept daného prostoru. Prostor si změřím, nafotím, případně mi předáte stavební plány a sdělíte Váš rozpočet na realizaci projektu.

2. krok

Vytvoření cenové nabídky

Po sepsání podkladů ze společné schůzky Vám sestavím cenovou nabídku s rozsahem prací. Cena se bude odvíjet od náročnosti návrhu na požadovaný interiér, bude také závislá na velikosti a složitosti navrhovaného prostoru. Cena se pohybuje od 5.000 Kč za návrh jedné místnosti. Po zaplacení zálohy 70% z celkové částky Vám zašlu 2 až 3 návrhy celkové koncepce interiéru obsahující zejména stylové, prostorové, barevné a materiálové řešení.. Začnete tak získávat představu o podobě Vašeho interiéru a jak byste se v něm mohli cítit.

3. krok

Vypracování detailního návrhu

Vámi vybraný návrh detailně rozpracuji tak, aby splňoval všechny požadované myšlenky konceptu Vašeho budoucího interiéru. Uvidíte dispoziční řešení s vytvořením obytných, pracovních a odpočinkových zón, půdorysy místností s rozmístěním nábytku, a také v jakém stylu a náladě bude celý prostor působit.

4. krok

Předání projektu

Zpracování konečné verze návrhu trvá obvykle 2 - 3 týdny. Poté Vám celý projekt předám v elektronické nebo tištěné formě. Po jeho předání Vás požádám o doplacení zůstavájících 30% z celkové ceny projektu. Věřím, že Vámi vynaložená investice se Vám vrátí v podobě krásného funkčního prostoru s jeho nadčasovým vybavením. Přeji si, abyste byli s mojí prací spokojeni a vždy se do Vašeho nového místa těšili!

 

Co zahrnuje návrh projektu?

Protea Design Moodboard2

Detailní rozpracování návrhu v 2D nebo v 3D (vizualizace navrhovaného prostoru)

Stylové a barevné řešení (druh stylu, typ výmalby, tapety.. )

Osvětlení

Použité materiály (čalounění, podlahové krytiny, obklady, dlažby, koberce…)

Typový nábytek

Nábytek navržený na míru s uvedením rozměrů pro truhláře

Okenní dekorace (závěsy, rolety, záclony..)

Bytové dekorace

Podrobnou specifikaci jednotlivých zařizovacích předmětů a použitých materiálů včetně jejich cen a kontaktů na možné dodavatele.